Prekių grąžinimo sąlygos

 1. Vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 Pirkėjas turi teisę grąžinti Pireka UAB (toliau Pardavėjas) elektroninėje parduotuvėje www.pireka.lt įsigytas nekokybiškas prekes per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos apie tai pranešdamas el. paštu: info@pireka.lt arba telefonu: +370 698 11806
  1. Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo aktą, nurodydamas užsakymo datą, sąskaitos numerį, prekių įsigijimo dokumentus (jei tokie yra) ir konkrečią grąžinimo priežastį.
  2. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėveles). Rekomenduojame gavus gaminio pakuotę atidaryti atsargiai, nepažeidžiant prekės ir pačios pakuotės.
  3. Pirkėjas yra atsakingas už prekės vertės sumažėjimą, jei prekė buvo naudojama kitaip nei aprašyta 1.2 punkte.
 2. 14 dienų grąžinimo teisė netaikoma prekėms, kurių negalima grąžinti dėl savo pobūdžio:
  • prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra tik jam pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio po jų pateikimo Pirkėjui nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių netekimo, yra greitai gendančios arba baigiasi jų galiojimo laikas;
  • kitais atvejais, kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
 3. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti grąžinamas prekes, jeigu nebuvo įvykdytos prekių grąžinimo sąlygos.
 4. Pardavėjas pristatys naują prekę, kuri pakeis brokuotą / sulūžusią / netinkamą prekę. Jeigu prekės nebebus, Pardavėjas grąžins Pirkėjui visą sumą už nepristatytą prekę. Pinigai už grąžintą prekę pervedami į Pirkėjo banko sąskaitą.
 5. Prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui, pakeistų prekių siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas.