Apie mus

UAB „Pireka“ – Jūsų patikimas partneris versle, jau daugiau nei dvidešimt metų besirūpinantis profesionalia verslų švara ir higiena. Didžiuojamės šiandien galėdami pasiūlyti aukštos kokybės produktus ir platų prekių asortimentą, kuris nuolat didėja ir siekia išpildyti kiekvieno vartotojo poreikius.

Kiekvienam klientui siūlome profesionalias švaros ir higienos prekes, valymo įrankius ir įrangą:

  • veiksmingos valymo priemonės,
  • profesionali plovimo ir valymo įranga bei įrankiai,
  • platus higienos prekių pasirinkimas.

Pireka UAB yra pirmaujanti profesionalių valymo priemonių, plovimo įrangos ir popieriaus gaminių bei dozatorių importuotoja Baltijos šalyse, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Taline ir Rygoje. Siekiame, kad mūsų klientai pas mus patogiai galėtų rasti viską, ko reikia kiekvienam valymo darbui atlikti, bei kasdienės švaros ir higienos užtikrinimui. Turėdami daugiau nei dvidešimties metų patirtį rinkoje, didžiuojamės stabiliais ryšiais su pasaulyje garsiomis kompanijomis, gaminančiomis švaros ir higienos priemones, įrankius bei įrangą. Platus prekių asortimentas, greitas pristatymas ir teikiamos valymo konsultacijos yra priežastis, kodėl daugelis valymo srities specialistų savo partneriu renkasi Pireka UAB. Mes siūlome prekes ir paslaugas tiek profesionalams, tiek reikliems namų švaros mylėtojams.

Prekių ženklai su kuriais dirbame

Žinomi ir patikimi profesionalių valymo priemonių ir įrangos gamintojai

Su UAB „Pireka“ raskite tai,
ko Jums reikia šiandien

Švaros prekės yra būtinos kiekvienam verslui ir įmonei. Esame tam, kad padėtume rūpintis švaria, sveika ir saugia jūsų darbo aplinka. Siūlome platų švaros ir higienos prekių pasirinkimą, kuris būtinas norint užtikrinti saugią, švarią ir higienišką aplinką jūsų darbuotojams, klientams bei svečiams. Nesvarbu ar jūsų patalpų priežiūrai reikalingas tik dulkių siurblys, šiukšliadėžės, popieriniai rankšluosčiai, ar profesionalios buitinės chemijos priemonės, šiame švaros ir higienos priemonių asortimente, rasite daugybę valymo reikmenų, atitinkančių jūsų verslo lūkesčius. Visos švaros prekės ir higienos priemonės – tik aukštos kokybės, sukurtos siekiant atlikti įvairius valymo darbus greitai ir efektyviai.

Mes teikiame visokeriopą pagalbą sudarant patalpų valymo planus ir ruošiant instrukcijas.

Mūsų misija – būti patikima ir ilgalaike partnere savo klientams, tiekti kokybiškus produktus bei kurti maksimalią vertę, teikiant profesionalias konsultacijas bei greitą problemų sprendimą, kad pasiektume klientų poreikių patenkinimą bei pranoktume jų lūkesčius. Siekiame tapti pirmaujančia kompanija savo srityje trijose Baltijos šalyse.

DHYS grupės narys

Pireka priklauso DHYS grupei

DHYS yra pirmaujanti prekybos asociacija valymo pramonėje, kurią sudaro daugiau nei 150 įmonių 33 šalyse. Grupės nariams siūlomas universalus paslaugų paketas - nuo prieinamų pirkimų ir keitimosi žiniomis iki bendradarbiavimo su pirmaujančiais šios srities prekių ženklais.